NEBBIA - ECO tielko (seaqual) 774

nebbia-eco-tielko-seaqual-774

ECO tielko (seaqual) 774 od značky NEBBIA

 

Jednou z noviniek je aj NEBBIA x Seaqual™️ Kolekcia, modely sú vyrábané z recyklovaného polyesterového vlákna (viac podrobností si môžete prečítať nižšie). Vďaka unikátnej potlači NEBBIA, ktorá zdobí NEBBIA ECO tielko (seaqual), je tento model veľmi atraktívny. Samotná látka je jemná a dokonale kopíruje tvar Vašej postavy. Na ECO tielku (seaqual) od značky NEBBIA oceníte moderný strih a tenké ramienka. Navyše na prednej strane, nad prsiami sú ramienka prekrížené, vďaka čomu sa stane toto tielko Vaším obľúbeným. Čo je však najdôležitejšie, voľbou ECO tielka (seaqual) vyjadríte, že Vám záleží na ochrane životného prostredia. 

 

 

NEBBIA x Seaqual™️ Kolekcia

Každý rok skončí v oceáne až 12 miliónov ton plastov. Španielska spoločnosť SEAQUAL™ sa podieľa na čistení oceánov od morského odpadu. SEAQUAL™ pri skúmaní týchto vylovených plastov zistila, že vďaka jedinečnému procesu ich dokáže premeniť na vločky, ktoré následne zmení na 100% recyklované polyesterové vlákno. Toto vlákno má takmer totožné vlastnosti ako panenský polyester, a tak môže byť použité rôznymi spôsobmi, vrátane textilu pre módu.

NEBBIA sa rozhodla spolupracovať so spoločnosťou SEAQUAL™ a podieľať sa tak na eliminácií týchto odpadov. Tak vznikla nová kolekcia, ktorá je vyrábaná práve z plastov vylovených z mora. Na jedny legíny sa použije 8 plastových fliaš, ktoré by sa za iných okolností rozkladali viac ako 500 rokov.

 

 

Charakteristika:

- materiál: POWER : 80% polyamid, 20% elastan
ECO (pattern): 75% polyester, 25% elastan

- obe látky sú elastické

- tielko je vyrobené z materiálu z recyklovaného plastu z oceánov

- na tielku sú potlače s logom NEBBIA

- tielko je bez výstuže

- ECO tielko má tenké ramienka

- vpredu nad prsiami sú ramienka prekrížené

- tielko ma klasickú dĺžku 

- NEBBIA ECO tielko (seaqual) je vhodné na cvičenie, aj bežné nosenie 

 

 

Odporúčania pre starostlivosť o  fitness oblečenie:

- Prať pri teplote 30°C s oblečením rovnakej farby, nenechávať vo vode

- Nežehliť a nepoužívať sušičku

- Nepoužívať aviváž

 

S čím kombinovať ?

NEBBIA ECO tielko (seaqual) 774 sa s unikátnym dizajnom perfektne hodí k NEBBIA ECO cyklistickým šortkám (seaqual) 771. Objednaním modelov z tejto kolekcie, vyrobenej z recyklovaných plastových fliaš, prispeješ aj Ty k ochrane životného prostredia.

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu.

 

Kolekcia Fitness meets fashion je revolúciou pohľadu na fitness oblečenie a má jasné posolstvo. V dizajnérskej dielni NEBBIA vznikli modely, ktoré spájajú funkčné fitness oblečenie s najnovšími módnymi trendami. Strih a materiál športového oblečenia pri tejto kolekcii predstavuje vyšší level. Jemné materiály a jedinečné farby jednotlivých modelov dávajú široký priestor pre ich využitie nielen na cvičenie, športovanie, ale aj na bežné nosenie. Módne kúsky NEBBIA dámskej kolekcie Fitness meets fashion sú veľmi ženské a sexy, vyzdvihujú tú najprirodzenejšiu krásu ženského tela.

 

 

nebbia-b-velkostna-tabulka-damska-kolekcia 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.