Zásielkovňa 1,9€ 

Ponúkame možnosť objednať si tovar do Zásielkovne. Pri vytvorení objednávky si jednoducho vyberiete zo zoznamu výdajné miesto Zásielkovne, kde si balík prevezmete. O uložení balíka budete informovaní SMS správou aj prostredníctvom e-mailu. Balík si môžete prevziať na výdajnom mieste do 7 pracovných dní od jej uloženia. Dodanie tovaru garantujeme do 1 - 3 pracovných dní.

GoPay

 

 

Doručenie kuriérom GLS 2,5€

Vašu objednávku doručí kuriér GLS priamo k Vašim dverám. V deň doručenia dostanete SMS správu s telefónnym číslom na kuriéra,s ktorým sa môžete dohodnúť na presnom čase a mieste doručenia. U kuriéra GLS môžete platiť kartou MASTERCARD alebo v hotovosti. Garantujeme doručenie do 24 hodín.

 

 

 

Doručenie na poštu 2,5€

Pri zadaní objednávky si môžete vybrať konkrétnu pobočku Slovenskej pošty, kde bude uložená Vaša zásielka. O uložení zásielky budete informovaní SMS správou. Vyzdvihnúť si ju môžete do 7 pracovných dní po jej uložení. Garantujeme doručenie do 24 hodín.

GoPay

 

 

 

Doručenie do BALÍKOBOXU 2,5€

Tovar z nášho e-shopu si môžete objednať do BalíkoBoxu, pri výbere si zvolíte zo zoznamu želané výdajné miesto. O uložení Vášho balíka dostanete informačnú SMS správu. Balíkoboxy sú otvorené nonstop, čiže 24 hodín, 7 dní v týždni. Zásielka je uložená v BalíkoBoxe 3 pracovné dni. Doručenie garantujeme do 24 hodín od odoslania tovaru.

GoPay

 

 

     
HU    CZ
www.fitruha.hu    www.bestform.cz
Potrebujete doručiť tovar do Maďarska? Vytvorte si objednávku cez náš Maďarský e-shop.    Potrebujete doručiť tovar do Českej republiky? Vytvorte si objednávku cez náš Český e-shop.

 

 

Najpredávanejšie

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.