NEBBIA - ECO cyklistické šortky (seaqual) 771

nebbia-eco-cyklisticke-sortky-seaqual-771

ECO cyklistické šortky (seaqual) 771 od značky NEBBIA

 

Jednou z noviniek je aj NEBBIA x Seaqual™️ Kolekcia, modely sú vyrábané z recyklovaného polyesterového vlákna (viac podrobností si môžete prečítať nižšie). Vďaka unikátnej potlači NEBBIA, ktorá zdobí NEBBIA ECO cyklistické šortky (seaqual), je tento model veľmi atraktívny. Samotná látka je jemná a dokonale kopíruje tvar Vašej postavy. Oblečte si ECO cyklistické šortky a budete nielen štýlové, ale dáte každému jasne najavo, že Vám záleží na planéte. Voľbou ECO cyklistických šortiek od značky NEBBIA prispejete k ochrane životného prostredia. 

 

 

NEBBIA x Seaqual™️ Kolekcia

Každý rok skončí v oceáne až 12 miliónov ton plastov. Španielska spoločnosť SEAQUAL™ sa podieľa na čistení oceánov od morského odpadu. SEAQUAL™ pri skúmaní týchto vylovených plastov zistila, že vďaka jedinečnému procesu ich dokáže premeniť na vločky, ktoré následne zmení na 100% recyklované polyesterové vlákno. Toto vlákno má takmer totožné vlastnosti ako panenský polyester, a tak môže byť použité rôznymi spôsobmi, vrátane textilu pre módu.

NEBBIA sa rozhodla spolupracovať so spoločnosťou SEAQUAL™ a podieľať sa tak na eliminácií týchto odpadov. Tak vznikla nová kolekcia, ktorá je vyrábaná práve z plastov vylovených z mora. Na jedny legíny sa použije 8 plastových fliaš, ktoré by sa za iných okolností rozkladali viac ako 500 rokov.

 

 

Charakteristika:

- materiál: POWER (guma v páse): 80% polyamid, 20% elastan
ECO (pattern): 75% polyester, 25% elastan

- obe látky sú elastické

- cyklistické šortky majú vysoký pás

- cyklistické šortky sú vyrobené z materiálu z recyklovaného plastu z oceánov

- na cyklistických šortkách sú potlače s logom NEBBIA

- pás šortiek má jemný tvar "V"

- šortky majú dĺžku nad kolená

- na sedacej časti je riasenie, pre krajší a opticky gulatejší zadoček

- NEBBIA ECO cyklistické šortky (seaqual) sú vhodné na cvičenie, aj bežné nosenie 

 

 

Odporúčania pre starostlivosť o  fitness oblečenie:

- Prať pri teplote 30°C s oblečením rovnakej farby, nenechávať vo vode

- Nežehliť a nepoužívať sušičku

- Nepoužívať aviváž

 

S čím kombinovať ?

Hľadáš dokonalý outfit na cyklotúry? Ponúkame Ti nové NEBBIA ECO cyklistické šortky (seaqual) 771 a NEBBIA ECO tielko (seaqual) 774, s originálnou NEBBIA potlačou. Objednaním modelov z tejto kolekcie, vyrobenej z recyklovaných plastových fliaš, prispeješ aj Ty k ochrane životného prostredia.

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu.

 

Kolekcia Fitness meets fashion je revolúciou pohľadu na fitness oblečenie a má jasné posolstvo. V dizajnérskej dielni NEBBIA vznikli modely, ktoré spájajú funkčné fitness oblečenie s najnovšími módnymi trendami. Strih a materiál športového oblečenia pri tejto kolekcii predstavuje vyšší level. Jemné materiály a jedinečné farby jednotlivých modelov dávajú široký priestor pre ich využitie nielen na cvičenie, športovanie, ale aj na bežné nosenie. Módne kúsky NEBBIA dámskej kolekcie Fitness meets fashion sú veľmi ženské a sexy, vyzdvihujú tú najprirodzenejšiu krásu ženského tela.

 

 

nebbia-b-velkostna-tabulka-damska-kolekcia 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.