NEBBIA MINI TOP 223 (červená)

NEBBIA mini top z kolekcie Bikini and Rough Lady dokonale zapadne do šatníka každej správnej "rough lady". Navyše červená farba je plná energie a motivuje ťa k ešte lepším výkonom. Mini top NEBBIA je určený na tréning v posilke ale aj na kardiotréning vonku, neprehliadnuteľná budeš všade.

 

NEBBIA mini top je vyrobený z materiálu melange, ktorý pozostáva z 88% polyamidu a 12%  lycry. Melange sú vlastne zmiešané vlákna priadze, ktoré môžu mať rôzne farby a pôvod. Polyamid je materiál, ktorý má vysokú pevnosť, odolnosť voči oderu a lycra je známa svojou pružnosťou. Je teda jasné, že máš dočinenia s príjemným a pohodlným materiálom.

 

NEBBIA mini top má komfortný strih a špeciálnu žakárovú gumu, ktorá netlačí. Na vnútornej strane sa nachádzajú silikónové logá NEBBIA, ktoré pôsobia fixačne. Prehliadnuť sa nedá ani zaujímavo riešený výkroj na chrbte a tvoj dekolt zvýrazní riasenie v prednej časti. Mini top najlepšie skombinuješ s červenými NEBBIA fitness legínami.

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu.

 

 

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie 


Doporučené produkty

NEBBIA MINI TRENKY 225 (červená)

NEBBIA MINI TRENKY 225 (červená)

21,99 € 19,79 €s DPH

Novinky

NEBBIA FITNESS LEGÍNY 222 (červená)

NEBBIA FITNESS LEGÍNY 222 (červená)

39,99 € 36,00 €s DPH

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.