NEBBIA - Crop Top ACTIVE 568 (volcanic black)

nebbia-crop-top-active-568-volcanic-black

NEBBIA dámsky crop top v sopečnej čiernej farbe 

 

Tréning bez crop topu nie je to pravé orechové, ale to asi poznáte dámy. Novinka z NEBBIA kolekcie Ocean Selected Vás nabije odhodlanosťou a navyše aj dobrým pocitom z toho, že sa spolupodieľate na udržateľnom rozvoji. NEBBIA crop top ACTIVE je skutočne výnimočným kúskom vyrobeným z plastov, ktoré španielska spoločnosť SEAQUAL™ zbiera z oceánov a premieňa inovatívnou technológiou na kvalitné umelé vlákno. Dámsky crop top od značky NEBBIA efektívne odvádza pot, rýchlo schne, je odolné voči opotrebovaniu a perfektne drží tvar aj po opakovanom praní. Vysoká pružnosť Vám umožní voľne sa hýbať v crop tope a dodá podporu tým, že štýlový vzor efektívne zakryje stopy po potení. Prírodný motív v sopečnej čiernej so zlatými prvkami Vám zároveň pripomenie krásu a silu našej planéty, a bude Vás motivovať k lepším výkonom.  Vďaka dĺžke po pás sa NEBBIA crop top úžasne hodí k legínam s vysokým aj nižším pásom. 

 

 

Charakteristika:

- materiál: 75% recyklovaný polyester, 25% elastan (elastická látka)

- dámsky crop top s krátkymi rukávmi

- bez výstuže

- okolo krku je okrúhly decentný výstrih

- na ramenách sú NEBBIA lampasové pásy

- dĺžka po pás

- látka sa dokonale prispôsobí postave, je maximálne funkčná a skvele odvádza pot 

- materiál crop topu je odolný voči stopám po potení

- vďaka kvalitnému spracovaniu je zaručená odolnosť voči opotrebovaniu

- NEBBIA crop top je ideálnou voľbou na náročné tréningy, kardio, aj v bežné dni

- crop top je z ekologického materiálu, vyrobeného z recyklovaných PET fliaš (eko-materiál SEAQUAL™ - viac informácií nájdete nižšie)

 

 

 

NEBBIA x SEAQUAL™ - projekt pre čistejšiu budúcnosť

 

Každý rok skončí v oceánoch až 12 miliónov ton plastov. Španielska spoločnosť SEAQUAL™ sa podieľa na ich čistení od plastového odpadu. SEAQUAL™ pri skúmaní týchto vylovených plastov zistila, že vďaka jedinečnému procesu ich dokáže premeniť na vločky, ktoré následne zmení na 100% recyklované polyesterové vlákno. Toto vlákno má takmer totožné vlastnosti ako panenský polyester, a tak môže byť použité rôznymi spôsobmi, vrátane textilu pre módu.

Značka NEBBIA sa rozhodla spolupracovať so spoločnosťou SEAQUAL™ a podieľať sa na eliminácií týchto odpadov. Tak vznikla ďalšia nová kolekcia, NEBBIA Ocean Selected, ktorej modely sú vyrábané práve z plastov vylovených z mora. Je to skvelý projekt; keby sa plastový odpad nerecykloval, rozkladal by sa na dne morí a oceánov viac ako 500 rokov.

NEBBIA kolekcia Ocean Selected je však výnimočná nielen kvôli ekologickému materiálu, ale aj odkazom, ktorý v sebe jednotlivé modely nesú. Dominujú v nej strihy perfektne zvýrazňujúce krásu ženských kriviek, sýte farby pútajúce pohľady a celkový dizajn inšpirovaný jedinečnosťou prírody. Zelená džungla, morská modrá a vulkanická čierna sú tu, aby nielen potešili ženy po celom svete, ale zdôraznili aké je veľmi dôležité myslieť ekologicky a vybudovať si vzťah k udržateľnej móde. Ako ľudia sme na planéte Zem návštevníkmi, príroda nám dala všetku svoju krásu a bohatstvo, buďme za to vďační, chráňme ju a starajme sa o ňu.

 

 

Odporúčania pre starostlivosť o  fitness oblečenie:

 

- prať naruby maximálne na teplote 40 °C iba s oblečením rovnakej farby, nenechávať vo vode

- neprať s oblečením, na ktorom sú zipsy alebo ostré aplikácie, a pri manipulácii pozor na nechty a drsné povrchy - použitý materiál je jemný

- nežehliť

- nepoužívať sušičku

- nepoužívať aviváž

 

 

 

nebbia-b-velkostna-tabulka-damska-kolekcia


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.