NEBBIA - Crop mikina HIGH ENERGY 564 (jungle green)

nebbia-crop-mikina-high-energy-564-jungle-green

Pútavá NEBBIA crop mikina s motívom "zelenej džungle"

 

Crop strih je jedným z najobľúbenejších v súčasnej móde. Vie to aj značka NEBBIA a v novej dámskej kolekcii Ocean Selected prináša exkluzívnu crop mikinu HIGH ENERGY. Na tomto modeli pritiahne pohľady zeleno-žltá kombinácia farieb s prírodným motívom. NEBBIA crop top mikina je vyrobená z vylovených plastov, ktoré španielska spoločnosť SEAQUAL™ zbiera z oceánov a premieňa ich špeciálnou metódou na inovatívne vlákno. Vďaka ekologickému materiálu crop mikina jungle green od značky NEBBIA efektívne odvádza pot a rýchlo schne. Skvele sa hodí na ranné letné tréningy, alebo ako ďalšia vrstva na športovú podprsenku. Krásny dizajn inšpirovaný výnimočnosťou našej planéty zlepší náladu a dodá motiváciu pre zvládnutie každého ďalšieho tréningu. Praktický kovový zips, vyšší golier a NEBBIA lampasové pásy po stranách rukávov dodajú crop mikine dokonalý športový vzhľad.


Charakteristika:

- materiál: SEAQUAL: 75% recyklovaný polyester, 25% elastan (elastická látka)

POWER: 80% polyamid, 20% elastan (elastická látka)

- dámska NEBBIA mikina so zapínaním na kovový zips

- vyšší golier

- dlhé rukávy

- pozdĺž rukávov sú umiestnené ikonické NEBBIA lampasové pásy

- mikina aj rukávy sú zakončené širšími patentmi

- vysoko funkčný materiál skvele odvádza vlhkosť a je odolný voči opotrebovaniu

- látka je na dotyk jemná

- NEBBIA crop mikina HIGH ENERGY je vhodná na fitness, športové aktivity, dokonca aj na bežné nosenie

- crop mikina je z ekologického materiálu, vyrobeného z recyklovaných PET fliaš (eko-materiál SEAQUAL™ - viac informácií nájdete nižšie)

 

 

 

NEBBIA x SEAQUAL™ - projekt pre čistejšiu budúcnosť

 

Každý rok skončí v oceánoch až 12 miliónov ton plastov. Španielska spoločnosť SEAQUAL™ sa podieľa na ich čistení od plastového odpadu. SEAQUAL™ pri skúmaní týchto vylovených plastov zistila, že vďaka jedinečnému procesu ich dokáže premeniť na vločky, ktoré následne zmení na 100% recyklované polyesterové vlákno. Toto vlákno má takmer totožné vlastnosti ako panenský polyester, a tak môže byť použité rôznymi spôsobmi, vrátane textilu pre módu.

Značka NEBBIA sa rozhodla spolupracovať so spoločnosťou SEAQUAL™ a podieľať sa na eliminácií týchto odpadov. Tak vznikla ďalšia nová kolekcia, NEBBIA Ocean Selected, ktorej modely sú vyrábané práve z plastov vylovených z mora. Je to skvelý projekt; keby sa plastový odpad nerecykloval, rozkladal by sa na dne morí a oceánov viac ako 500 rokov.

NEBBIA kolekcia Ocean Selected je však výnimočná nielen kvôli ekologickému materiálu, ale aj odkazom, ktorý v sebe jednotlivé modely nesú. Dominujú v nej strihy perfektne zvýrazňujúce krásu ženských kriviek, sýte farby pútajúce pohľady a celkový dizajn inšpirovaný jedinečnosťou prírody. Zelená džungla, morská modrá a vulkanická čierna sú tu, aby nielen potešili ženy po celom svete, ale zdôraznili aké je veľmi dôležité myslieť ekologicky a vybudovať si vzťah k udržateľnej móde. Ako ľudia sme na planéte Zem návštevníkmi, príroda nám dala všetku svoju krásu a bohatstvo, buďme za to vďační, chráňme ju a starajme sa o ňu.

 

 

Odporúčania pre starostlivosť o  fitness oblečenie:

 

- prať naruby maximálne na teplote 40 °C iba s oblečením rovnakej farby, nenechávať vo vode

- neprať s oblečením, na ktorom sú zipsy alebo ostré aplikácie, a pri manipulácii pozor na nechty a drsné povrchy - použitý materiál je jemný

- nežehliť

- nepoužívať sušičku

- nepoužívať aviváž

 

 

 

nebbia-b-velkostna-tabulka-damska-kolekcia


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.