NEBBIA - Bubble BUTT Pants Revolution 255

nebbia-sk-bubble-butt-pants-revolution-255

NEBBIA Bubble BUTT Pants Revolution - Nástupca oblúbeného modelu 250

Značka NEBBIA prináša anticelulitídne Bubble BUTT Pants Revolution! Tieto čierne push-up nohavice sú nastupcom známych Bubble BUTT Pants 250, u ktorých bol problém s kvalitou spracovania. Pri tomto modeli sa takejto vady nemusíte obávať! Návrhári dôkladne spracovali švy a posilnili ich dvojitými prešitiami. Materiál push-up nohavíc je špeciálny práve tým, že pomáha znížiť prejavy celulitídy. NEBBIA Bubble BUTT Pants Revolution sú balené v exkluzívnej darčekovej krabici, priam stvorené na obdarovanie milovanej osoby!

 

Materiálové zloženie: 72% nylon, 28% elastan
Na pravom zadnom vrecku je nápis NEBBIA zo silikónových písmeniek. Vrecká vpredu aj vzadu sú pravé. Na dotyk jemný materiál pôsobí elegantne. Oranžové šitie perfektne zvýrazní Vaše krivky.

Anticelulitídne nohavice s push-up efektom

Tieto nohavice z kolekcie NEBBIA Bubble BUTT sú výnimočné nielen push-up tvarovaním, ala aj anticelulitídnym efektom. Látka nohavíc je prispôsobená tak, aby zvýraznila Vaše zadné partie a stehná. Zároveň pomáha znížiť prejavy celulitídy pomocou FIR (Far Infrared Rays). Účinok je založený na jednoduchom princípe hlbokého a jemného zahrievania ľudského tela, pri ktorom sa teplo odráža od vlákien materiálu a tým zvyšuje svalovú elasticitu. Anticelulitídne nohavice s push-up efektom musíte mať!

Akú veľkosť si zvoliť z anticelulitídnych nohavíc Bubble BUTT REVOLUTION ?

NEBBIA Bubble BUTT Pants Revolution sú výnimočné práve vysoko elastickým materiálom. Aj keď je každá žená inej postavy, aj pri rovnakých mierach, orientačne môžeme povedať, že na výšku 168cm a váhu 58kg je vhodná veľkosť S. Anticelulitídne push-up nohavice nepadajú, nie sú nariasené pri členkoch a zároveň nemáte pocit, že by ste v nich boli stlačené.

 

 

 

 

nebbia-sk-bubble-butt-pants-revolution-anticelulitidne-nohavice 

  

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie

 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.