MOTIVATED - Mikina na cvičenie Never Give UP 324

motivated-mikina-na-cvicenie-never-give-up-324MOTIVATED - Mikina na cvičenie Never Give UP (v preklade Nikdy sa nevzdávaj)

 

Značka MOTIVATED opäť valcuje trh s perfektným modelom pánskej mikiny na cvičenie Never Give UP (v preklade Nikdy sa nevzdávaj). Vďaka jednoduchému spracovaniu, príjemnej látke a motivačnej potlači Ti dodá pocit pohodlia a sebavedomia aj počas najnáročnejších tréningov. MOTIVATED mikinu na cvičenie Never Give UP skvele využiješ tiež na ranný beh, bežné nosenie alebo si ju obleč cestou do fitka, budeš maximálne štýlový.

 

Motivácia je sila, ktorá Ťa ženie vpred pri dosahovaní skutočne dôležitých vecí v živote. Ak jej máš dostatok a si cieľavedomý gratulujeme Ti: vytvoril si ideálny základ pre dosiahnutie vytúžených snov. Práve pre takých ľudí je tu značka MOTIVATED, pre ľudí, ktorí svoje odhodlanie menia na skutočné výsledky. Značka MOTIVATED Ti prináša jednoduché a zároveň veľmi pohodlné tričká, mikiny s motivačnými nápismi. Kedykoľvek uvidíš vo fitku v zrkadle motivačný nápis na oblečení, budeš vedieť prečo si tam a aký je Tvoj osobný cieľ. MOTIVATED nie len prázdna značka pre selfie, ale prísľub toho, kým sa môžeš stať.

 

Nezabudni: motivácia a disciplína predstavujú jedinú overenú cestu na vrchol.

 

 

Výhody:

- materiál: 100% bavlna

- mäkký, na dotyk príjemný materiál

- mikina s kapucňou a s veľkým klokaním vreckom vpredu

- kapucňu je možné utiahnuť šnúrkami

- z vnútornej strany je hrejivý fleece

- mikina aj rukávy sú zakončené mierne elastickým patentom

 

 

 

 

 

 

 

motivated-mikina-na-cvicenie-never-give-up-324-vt

 

 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.