Calvin Klein - Pánske boxerky 3 PACK U2664G-998

calvin-klein-panske-boxerky-3pack-u2664g-998

Multibalenie 3 kusov boxeriek od značky Calvin Klein (čierna, biela, sivá). Balenie v originálnom plastovom boxe z nich robí skvelý darček

Pánske boxerky Calvin Klein patria k najpredávanejším na svete. Pútajú jednoduchým dizajnom, športovo-elegantným prevedením a vysokým komfortom nosenia. Vďaka tomu ich môžete nosiť počas bežného dňa, do práce, ale aj pri športovaní, pretože aj pri behu alebo posilňovaní sa budete cítiť pohodlne. Ikonický pás s logom Calvin Klein je modelovaný a navrhnutý tak, aby neobmedzoval, netlačil, ale držal boxerky na svojom mieste. Predchádza sa tak nepohodlnému posúvaniu boxeriek po tele a rolovaniu predĺžených častí boxeriek pod nohavicami.

Komfort a kvalitu spodnej bielizne Calvin Klein zabezpečuje vysoko kvalitná, mäkká a jemná bavlna v kombinácii s elastanom. Ten sa stará o to, že sa boxerky dokonale prispôsobia tvaru tela a aj po niekoľkonásobnom vypraní si držia svoj tvar.

Pánske boxerky Calvin Klein Vám dodajú sebavedomie a príťažlivý vzhľad charizmatického muža aj v momentoch, keď sa nečakane budete musieť vyzliecť napríklad u lekára alebo v iných chvíľach.

 

 

 

Výhody :

- materiál: 95% bavlna, 5% elastan

- balenie Calvin Klein spodného prádla obsahuje čierne, biele a sivé boxerky (po jednom kuse z každej farby)

- výhodná cena 

- vhodné ako darček

 

 

Akú veľkosť si zvoliť z pánskych boxeriek Calvin Klein ?

Potrebuješ vedieť len jeden rozmer!
Odmeraj si rozmer bokov v mieste, kde ukazuje šípka alebo v mieste, kde máš na svojom spodnom prádle gumu, keď ho máš oblečené (na obr. znázornené modrou).

  

 

calvin-klein-panske-boxerky-velkostna-tabulka

 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.