NEBBIA - Novinky September

nebbia-novinky-signature-line

 

NEBBIA opäť prichádza s novinkami pre dámy ! Veľmi úspešná dámska kolekcia Beautiful Inside and Out bude doplnená o novú líniu produktov s názvom SIGNATURE LINE. Nové legíny, šortky, podprsenky a tepláky sa vyznačujú jednotným vzorom ktorým je malé “N” (skratka NEBBIA). Logá "N" z diaľky pôsobia ako malé bodky.


Nové NEBBIA Legíny z línie SIGNATURE LINE:

Ponuka sa rozšírila o 3 nové modeli vo viacerých farebných prevedeniach: NEBBIA 639, NEBBIA 638, NEBBIA 652. Všetky nové legíny majú vysoký pás. Úplnou novinkou je 7/8 dĺžka legín  NEBBIA 639, sú vhodné pre ženy s nižšou postavou.

 

Nové NEBBIA Podprsenky z línie SIGNATURE LINE:

Novinkou je 1 model v štyroch farebných prevedeniach: NEBBIA 647. Podprsenka má z prednej strany jednoduchý dizajn s malými “N” znakmi, vzadu má tenké prekrížené ramienka odhalujúce chrbát. Tak ako aj ostatné NEBBIA podprsenky aj tento model je bez výstuže.

 

Nové NEBBIA Šortky / kraťasy z línie SIGNATURE LINE:

NEBBIA prináša 2 nové modely vo viacerých farebných prevedeniach: NEBBIA 648 a NEBBIA 651. Model 648 je priliehavý a má vysoký pás, druhý model 651 má volný strih a je priesvitný.

 

Nové NEBBIA Tepláky z línie SIGNATURE LINE:

Pribudol 1 nový model s voľnejším strihom: NEBBIA 649. Tepláky sú vyrobené z hrubšej, veľmi mäkkej látky, na dotyk sa najviac podobá materiálu fleece.

 

Všetky novinky NEBBIA nájdete v kategórii: kolekcia NEBBIA Beautiful Inside and OUT od 23.9.2018 v čase od 23:59.

Najpredávanejšie

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.