NEBBIA - Nová dámska kolekcia 2018

Si fanúšikom značky NEBBIA?

 

Máš sa na čo tešiť, prichádza nová dámska kolekcia s názvom Beautiful Inside and Out! Nová kolekcia NEBBIA bude v predaji od 15.6.2018.

 

Už len názov Beautiful Inside and Out prezrádza, že značka NEBBIA sa prvotne zameriava na ženskú krásu. Tým, že sme každá iná, je naša krása jedinečná a okúzlujúca a to nielen zvnútra, ale i navonok! Beatiful Inside and Out je určená pre rôzne typy dievčat/žien. Nie je rozhodujúce či si nízka alebo vysoká, blondínka alebo brunetka, či Ti sfarbili telo do zlata lúče slnka alebo je Tvôj zadok guľatejší ako prsia. Nech sa rozhodneš pre náročný tréningy, jógu ale plávanie, nová dámska kolekcia 2018 od značky NEBBIA je stvorená práve pre Teba! Na čom naozaj záleží, aby si bola zdravá a milovala svoje telo. Nové legíny, tielka, podprsenky NEBBIA podčiarknu Tvoju krásu ako z vnútra tak i z vonka, vyzdvihnú Tvoju ženskosť. Dodajú Ti motiváciu k lepším výsledkom a staneš sa príkladom aj pre ostaté dievčatá/ženy!

 

Súčasťou novej kolekcie NEBBIA sú aj veľmi očakávané 3/4 legíny na cvičenie a športové legíny s vysokým pásom! NEBBIA pripravila aj jedno prekvapenie. Najoblúbenejšie legíny 222 budú dostupné už aj v tmavosivej farbe.

 

Objednajte si novú kolekciu NEBBIA medzi prvými na BestForm.sk už 15.6.2018!

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.