Luxusná talianska značka FREDDY v ponuke na BestForm.sk

freddy-sk

 

FREDDY je svetová značka v kategórii dámskych push-up nohavíc. Mnohí túto značku poznajú ako FREDDY rifle, FREDDY legíny, FREDDY jeans.

 

Tvarovací push-up efekt je docielený patentovanou technológiou WR.UP. Táto osvedčená technológia zahŕňa:

-       silikónový prúžok, ktorý je vložený vo vnútri pásu s cieľom zlepšiť tvar;

-       ultralight ramienkovú membránu,  ktorá je v oblasti stehien, aby ich modelovala;

-       vložku na sedacej časti s jedinečným anatomickým tvarovaním.

 

FREDDY nohavice sú skutočne nielen veľmi sexy, ale aj univerzálne. S obľubou ich nosia aj celebrity, ako napríklad Britney Spears, Hilary Duff, Eva Longoria, Anyuta Rai. Návrhári značky FREDDY veľmi dobre vedia, že každá žena má inú postavu a iný vkus. Práve preto sú FREDDY nohavice dostupné v rôznych dĺžkach a s rôznymi výškami pásu:

 

a)    7/8 - skrátená dĺžka nad členky. Nohavice sú určené pre ženy nižšej alebo stredne vysokej postavy. Perfektne sa hodia k lodičkám.

b)    Klasická dĺžka (skinny) – je určená pre štíhlejšie a ženy vyššej postavy, ktoré majú dlhé nohy a rady by ich zvýraznili.

c)     Znížený pás -  sú to bedrové nohavice.

d)    Normálny pás - zapínacia časť nohavíc je pod pupkom.

e)     Zvýšený pás - zapínacia časť nohavíc je nad pupkom.

 

Ak by ste náhodou na prvýkrát neodhadli správne veľkosť, rozhodne nezúfajte, my Vám ich obratom vymeníme. Keď si raz oblečiete nohavice FREDDY, spoznáte ten výrazný rozdiel a už nikdy viac nebudete chcieť nosiť iné. Garantujeme Vám, ak si jedny FREDDY jeans kúpite, nebudú vaše posledné!

Chcete sa pochváliť dokonalými krivkami, vyzerať príťažlivo a mať vytvarovaný zadoček? Rozhodne vyskúšajte push-up nohavice od značky FREDDY. Sú pohodlné a zaručene pozdvihnú nielen Váš zadok, ale i sebavedomie.

 

Podľahnite aj Vy hitu tejto sezóny a stavte na krásu!