NEBBIA PUDLOVÉ TEPLÁKY MASKÁČOVÉ 204 (sivá)

Pudlové tepláky s maskáčovým vzorom od značky NEBBIA v sivom prevedení. BestForm.sk ti prináša túto novinku z kolekcie NEBBIA Bikini and rough lady (2016).

 

Pudlovou úpravou teplákov v oblasti rozkroku sledujeme najnovšie trendy. Maskáčové prevedenie v sivých odtieňoch je určené aj na bežné nosenie, ale aj na pohodlné cvičenie. NEBBIA pudlové tepláky maskáčové majú vpredu vrecká a sú v páse vybavené špeciálne tkaným širokým lemom s nápisom NEBBIA. Na vnútornej strane pásu sú fixovacie silikónové upevnenia. Preto sa už vôbec nebudeš musieť zaoberať častým upravovaním svojich teplákov počas tréningu či chôdze. Touto skvelou kombináciou moderného vzhľadu a kvalitného materiálu v NEBBIA pudlových teplákoch isto upútaš pozornosť bez ohľadu na to, či si pôjdeš zacvičiť do fitness centra, alebo sa vyberieš len tak do prírody na prechádzku. Pekné krivky tvojej postavy  tieto tepláky zdôraznia a menšie nedostatky zakryjú. NEBBIA pudlové tepláky maskáčové v kombinácii s ďalším oblečením značky NEBBIA z ponuky BestForm.sk ti tvoj vzhľad ešte zvýraznia.

 

90 % bavlna, 10 % lycra

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu. 

 

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie
 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.