NEBBIA LEGÍNY CAMO 202 (čierna)

Dámske legíny CAMO (camouflage – kamufláž čiže maskovanie) značky NEBBIA v čiernobielom prevedení. BestForm.sk ti prináša túto novinku z kolekcie NEBBIA Bikini and rough lady (2016).

 

Nová kolekcia CAMO legíny spája drsnejší čiernobiely maskáčový dizajn s jemnejším vysokokvalitným materiálom. Legíny sú na nosenie veľmi príjemné a pohodlné. CAMO legíny sú vybavené špeciálne tkaným širokým lemom v páse s nápisom NEBBIA a so silikónovým upevnením na vnútornej strane. Preto sa už vôbec nemusíte zaoberať častým upravovaním svojich legín počas tréningu či chôdze. S touto skvelou kombináciou vzhľadu a kvalitného materiálu (90 % bavlna, 10 % lycra) isto upútate pozornosť bez ohľadu na to, či si pôjdete zacvičiť do fitnes centra alebo sa vyberiete len tak do prírody na prechádzku. Pekné krivky vašej postavy v týchto legínach vyniknú a menšie nedostatky sa zakryjú. V kombinácii s iným čiernobielym oblečením značky NEBBIA svoj vzhľad ešte zvýrazníte.

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu.

 

 

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie

 


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.