NEBBIA FUNKČNÝ NÁTELNÍK NEON 220 (čierna)

Dámsky funkčný nátelník NEON značky NEBBIA v čiernej farbe. BestForm.sk ti prináša túto novinku z kolekcie NEBBIA Bikini and rough lady (2016).

 

Nemusíš sa ničoho obávať. Tento čierny nátelník je vyrobený zo vzdušných materiálov. Spojením dvoch materiálov – suplex a carbon – sme vytvorili špeciálny materiál s jedinečnými vlastnosťami. Preto športové oblečenie, akým je aj NEBBIA funkčný nátelník neon, je vhodné na mnohé športové aktivity, pri ktorých sa riadne zapotíte, ako napríklad cyklocross, crossfit, beh atď. Práve špeciálne uhlíkové vlákna dodávajú materiálu také vlastnosti, ktoré pomáhajú eliminovať nepríjemné pachy a tvoje telo ostane v suchu. Materiálová vzdušnosť a pružnosť NEBBIA funkčného nátelníka neon ti preto pri každom cvičení v telocvični prinesie radosť z pohybu a pohodlie. Pozdĺž prednej a zadnej strany nátelníka sú veľké výrazné potlače s nápismi NEBBIA. Vďaka reflexným prvkom, ktoré odrážajú svetlo, budeš kdekoľvek neprehliadnuteľná. Nielen NEBBIA funkčný nátelník neon, ale aj iné dámske športové tielka módnych strihov v najrôznejších prevedeniach a farbách  ti prináša BestForm.sk.

 

Supplex: 80 % polyamid, 20 % lycra

Carbon: 80 % polyester, 15 % elastan, 5 % carbon

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu. 

 

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie


Doporučené produkty

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.