NEBBIA FITNESS TRENKY 225 (sivá)

Dámske NEBBIA fitness trenky svetlosivej farby sú vyrobené z mimoriadne jemného materiálu. Využiteľné sú predovšetkým na športovanie, pričom ich krátky strih zvýrazní najmä zadné partie svalov, ktoré sa posilňujú pri cvičení. BestForm.sk ti prináša túto novinku z kolekcie NEBBIA Bikini and rough lady (2016).

 

Krátke NEBBIA fitness trenky sú vybavené širokým pásom so špeciálneho materiálu s nápisom NEBBIA a so silikónovým upevnením na vnútornej strane. Preto sa už vôbec netreba obávať, že na tréningu pri drepoch, skákaní či iných pohyboch sa budeš musieť zaoberať častým upravovaním svojich treniek. Kombinácia moderného vzhľadu a kvalitného priľnavého materiálu zaručí, že v týchto sivých trenkách značky NEBBIA isto nebudeš sivou myškou, ale upútaš pozornosť bez ohľadu na to, či si pôjdeš zacvičiť do fitness centra, alebo sa počas leta vyberieš niekde k vode. NEBBIA fitness trenky v kombinácii s iným oblečením značky NEBBIA z ponuky BestForm.sk ti tvoj vzhľad ešte zvýraznia.

 

88 % polyamid, 12 % lycra

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu.

 

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie


Doporučené produkty

Novinky

NEBBIA MINI TIELKO 223 (svetlosivá)

NEBBIA MINI TIELKO 223 (svetlosivá)

29,99 € 26,99 €s DPH

Novinky

NEBBIA LEGÍNY 222 (svetlosivá)

NEBBIA LEGÍNY 222 (svetlosivá)

39,99 € 36,00 €s DPH

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.