NEBBIA DÁMSKE TIELKO CARBON 221 (čierna)

Dámske tielko carbon značky NEBBIA v čiernej farbe je určené na ktorýkoľvek druh športu. BestForm.sk ti prináša túto novinku z kolekcie NEBBIA Bikini and rough lady (2016).

 

Praktický a jemný materiál, z ktorého je tielko vyrobené, garantuje vysokú kvalitu spracovania a štýlový vzhľad. Moderný strih a čierna farba, ktorá opticky zúži každú postavu a zakryje menšie nedostatky ti určite pristane. Špeciálne uhlíkové vlákna dodávajú materiálu jedinečné vlastnosti, ako je vzdušnosť, pružnosť a odolnosť. Práve prímes uhlíka pomáha eliminovať nepríjemné pachy pri cvičení a tvoje telo ostane v suchu. NEBBIA dámske tielko carbon má pozdĺž prednej a zadnej strany vytvorené výrazné reflexné potlače s nápismi NEBBIA. Vďaka reflexnej potlači, ktorá odráža svetlo, budeš vo fitness centre priťahovať pozornosť a pri tréningoch v exteriéri ti zaistí bezpečnosť. Nielen NEBBIA dámske tielko carbon, ale aj iné dámske športové tielka v najrôznejších prevedeniach, farbách a strihoch nájdeš v najnovšej ponuke BestForm.sk.

80 % polyester, 15 % elastan, 5 % carbon

 

Hladáš NEBBIA shop ? Si na správnom mieste. BestForm.sk je oficiálnym predajcom značky NEBBIA, predávame originálny tovar priamo od výrobcu. 

 

nebbia-velkostna-tabulka-damske fitness-oblecenie


Doporučené produkty

NEBBIA - Legíny RAINBOW (dúha) 278

NEBBIA - Legíny RAINBOW (dúha) 278

53,99 € 48,59 €s DPH

Chcete dostávať informácie
o novinkách, akciách, výpredajoch
medzi prvými?

Prihláste sa na náš Newsletter.