BestForm

Doplnky výživy pre najlepších!

Recenzia: Pow3rd! 2.0 od Scitec Nutrition

Pridané: 05.03.2014 19:15:18 Počet zobrazení: 184

05 March 2014

Po dvoch týždňoch prichádzame s ďalšou recenziou konkrétneho doplnku výživy.

Minule sme si predstavili proteín od firmy Scitec Nutrition, a teraz jej portfólio neopustíme a zameriame sa na produkt s výstižným názvom Pow3rd 2.0.

Ide o predtréningový stimulant z dielne renomovanej firmy, ktorého zloženie je jednoduché, ale efektívne. Testovali sme ho v priebehu päťdňového obdobia.

Zloženie Scitec Pow3rd

Jedna dávka obsahuje 7 gramov doplnku, ktorý je zložený zo špeciálnej zmesi, v ktorej dominuje sedem zložiek. Podľa údajov výrobcu v nej nájdeme 200 mg kofeínu, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou stimulantov. Obsahuje aj dobre známy kreatín monohydrát či citrulín malát. Ďalej sú v nej beta-alanín, arginín alfa-ketoglutarát, L-cartinín a extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), ktorý redukuje fyzické i psychické stresové pôsobenie.

Pri pohľade na zloženie vidno, že produkt má všetko podstatné, čo by predtréningový suplement mal mať a neobsahuje prebytočný cukor. Existujú však aj doplnky s lepšou kombináciou ingrediencií.

Rozpustnosť a chuť Scitec Pow3rd

Produkt je veľmi dobre rozpustný, nebudete s tým mať žiadne problémy. Jedna dávka sa mieša v 250 ml vody a užíva sa 30-60 minút pred tréningom alebo keď potrebujete zvýšiť energiu a koncentráciu.

Výrobca prišiel na trh s troma príchuťami – čerešňa, jablko a hruška. My sme mali k dispozícii od e-shopu Bestform posledné dve. Obe boli chutné, jemne trpké a dosť osviežujúce, čo pred tréningom oceníte.

Účinok Scitec Pow3rd

Po podaní doplnku sa neobjavili žiadne žalúdočné ťažkosti. Prvé účinky bolo poznať už do 15 minút. Okrem príchodu novej energie bolo cítiť aj veľmi dobré napumpovanie, ktoré by mohlo byť silnou stránkou tohto doplnku. Energia bola dostatočná na absolvovanie hodinu trvajúceho posilňovacieho tréningu. Skutočne bol účinok cítiť, no neskúsení cvičenci by mohli mať tendenciu účinok ešte pred kúpou preceňovať.

Čo sa týka sústredenia, tam produkt až tak nežiaril. Celkovo však išlo o solídnu predtréningovú pumpu, či už ste boli pred tréningom v plnej sile alebo unavení. Vyskúšali sme tréning svieži, nevyspatí i po rôznych vybavovaniach po meste v priebehu dopoludnia. Vo všetkých prípadoch pomohol, hoci sme mali dojem, že účinok v posledný deň akoby zoslabol.

Balenie a cena Scitec Pow3rd

scitec-pow3rd-7g

scitec-pow3rd-darcek

scitec-pow3rd-najlacnejsie

Doplnok sa predáva v 350g balení, v ktorom je obsiahnutých 50 dávok. K dispozícii sú spomínané tri príchute. Cenová politika je jednou z výhod tohto produktu, pretože sa radí medzi tie dostupnejšie v tejto kategórii.

Hodnotenie a verdikt

recenzia-scitec-pow3rd

Odporučili by sme vám doplnok kúpiť?

Ak hľadáte predtréningový stimulant v prijateľnej cene, tak vám produkt odporúčame. Ak ste ale ochotní si priplatiť za ešte lepší doplnok, potom si radšej zvoľte tú cestu.

 [ZDROJ: Slovakfitness.sk ]

Hodnotenia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre
© 2013 BestForm Všetky práva vyhradené

Prihlásenie